QGrips Earwax Cleaner Můžete odstranit vosk bez poškození ušního kanálu?

V následujících minutách objevíte všechny informace o QGrip, plastovém zařízení, které by podle slov jeho výrobce mohlo být zajímavým prvkem, a nástrojem, který pomůže odstranit vosk a pomůže udržet vnitřní část ucha v čistotě. .

Poznejte jeho složení, jeho výhody a kde si můžete koupit originální produkt.

9.2Expert Score
Vyhodnocení QGrips

Cena
9.5
uživatelské recenze
9
Účinnost
9
Složení produktu
9.5

Co je QGrips? 

Výrobce uvádí, že QGrips je zařízení, které bylo speciálně navrženo tak, aby poskytovalo pomoc při čištění ucha a usnadnilo postup odstraňování ušního vosku.

Vnitřní čištění ucha je důležité, protože v důsledku nahromadění ušního vosku může dojít ke ztrátě sluchu, bavlněné tampony nebo tampony se nedoporučují extrahovat voskem, protože namísto jeho odstranění mají tendenci tlačit více ušní vosk dovnitř. Tyto malé hygienické nástroje jsou ideální pouze a výhradně na uších, tj. Pouze na vnější části ucha.

Přestože je kůže ucha velmi tenká a citlivá, výrobce tvrdí, že komponenty QGrips jsou měkké, a proto jej lze použít celou rodinou. Zvu vás k dokončení čtení a znáte všechny podrobnosti QGrips.

Jak QGrips funguje?

QGrips funguje jako ušní čistič s tím rozdílem, že nehrozí žádné zbytky uvnitř. Ušní ušní bubínek lze snadno poškodit, a to i natrvalo, funkcí, kterou QGrips plní, a popisuje ji vlastní výrobce. Toto zařízení je velmi podobné vývrtce nebo vývrtce, na rozdíl od bavlněných pupenů, které tlačí vosk nebo vosk dále do ušního kanálu. QGrips zachytí tento úlomek hlavou a odstraněním zařízení z ucha se jednoduše zbavíte všeho.

29,95 € 59,90 €

Výhody, které je třeba získat

Výrobce uvádí, že výhody při použití QGrips jsou opakem vatových tamponů nebo tamponů, protože ty mají tendenci tlačit vosk a dokonce bránit jeho odstranění.

  • Zařízení přiměřené velikosti, aby ho bylo možné vzít v tašce, je praktické a lehké.
  • Jeho hlava je dostatečně měkká, aby se vešla do velkých otvorů i dětských uší.
  • Extrahujte celkový nahromaděný ušní vosk.
  • Nemá žádné vedlejší účinky.
  • Netoxické materiály.
  • Uvnitř balení je návod k obsluze, který detailně zná podrobnosti QGrips.
  • Poskytuje definitivní čištění ušního kanálu.
  • Čistí bez rizika zachycení v ušním kanálu nebo části stejného zařízení.

Jaké je složení?

Výrobce uvádí, že pro výrobu QGrips byly použity vysoce kvalitní plasty a měkké silikony, jejich materiály vyjadřují, že jsou trvanlivé bez toxického chemického obsahu. Kromě toho uživatelé vyjadřují, že použití tohoto zařízení je snadné, protože neváží, a jeho konstrukce usnadňuje jeho držení. Další podrobnosti najdete v přiložených pokynech na obalu.

Vedlejší účinky a kontraindikace

Uživatelé QGrips se dosud neprojevili nepříznivé účinky, jaké navrhují jeho výrobci, stejní spotřebitelé vyjadřují pohodlí s používáním tohoto produktu, tvůrce tohoto zařízení, prohlašuje za kontraindikace.

Jak používat

Toto zařízení se snadno používá, jak vysvětluje jeho vlastní výrobce, stačí vložit produkt pouze do ucha, které má být očištěno, a otáčet jej, QGrips během tohoto kroucení zachytí ušní vosk uvnitř ušního kanálku a extrahuje. Pro více informací si přečtěte úplnou příručku uvnitř balení.

29,95 € 59,90 €

Uživatelské recenze

Poté, co jsem se uchýlil k ENT pro čištění uší, rozhodl jsem se, že za tuto službu nebudu platit znovu, a požádal jsem QGrips, aby jej používal se všemi členy rodiny, s použitím tohoto zařízení jsem měl několik výhod, kromě použití peroxidu Pro odstranění vosku z času na čas již nepoužívám vatové tampony.

Juan Gutiérrez 35 let.

Můj táta je starý muž, a kvůli nadměrnému ušnímu uchu je jeho sluch čas od času ovlivněn, koupil jsem toto zařízení od QGrips, aby mi pomohl s péčí o mého otce a udržováním jeho uší, kromě těchto návštěv u lékaře Jsou periodické a my dbáme na to, aby všechno vaše zdraví sluchu šlo dobře.

Ana María González 42 let.

Zdůrazňuji pouze to, že se toto zařízení používá jako čisticí prostředek, nikoli k léčbě hluchoty nebo ušních problémů, je to produkt, který plní svou funkci, ale je třeba si také uvědomit, že vyhýbání se použití tamponů je jednou z nejdůležitějších věcí, které můžeme si uvědomit.

Felipe Alcalá 53 let.

Kde mohu koupit?

QGrips lze nalézt pouze na oficiálních stránkách jeho výrobce, stejný výrobce byl tím, kdo to určil tímto způsobem, aby zabránil spotřebitelům v přístupu k výrobku s kopií kopií nebo za velmi vysoké ceny.

Stránky jako amazon proto nejsou oprávněny distribuovat QGrips, fyzické obchody nejsou žádného druhu ani nejsou pojmenovány jako oficiální prodejci tohoto zařízení, znovu se uvádí, že stránka výrobce je jediným místem, kde QGrips najít. originál.

Jaká je cena?

59,90 EUR je počáteční cena, výrobce však zveřejnil slevu ve výši 50%, takže můžete požádat o QGrips za 29,95 EUR.

Strategie nákupu je jednoduchá a vyžaduje několik minut k dokončení vaší objednávky, stačí vyplnit formulář uvedený na webových stránkách, agent zavolá, aby vyřešil obavy a pochybnosti a dokončil proces nákupu.

Náš závěr

Znovu potvrzujeme, že ucho je důležitým a elementárním orgánem, kromě toho, že je nezbytné vykonávat všechny činnosti normálně a efektivněji, jeho údržba a čištění musí být významné a s největší péčí, aby se zabránilo nezvratným škodám, QGrips byl používá mnoho uživatelů, což znamená, že se jedná o zařízení, pomocí kterého je vypuzování ušního vosku prováděno bez způsobení vedlejších účinků, kromě toho, že se investice provádí pouze jednou, provádí se toto čištění z domova bez použití dalších nástrojů navíc.

29,95 € 59,90 €