Motion Mat: Masážní podložka, výhody a vedlejší účinky

Každý den se hledají různé alternativy k léčbě nemocí nebo stavů všeho druhu, aby nedošlo k intoxikaci těla škodlivými chemikáliemi, které z dlouhodobého hlediska nakonec poškodí orgány, jako jsou ledviny, stavy jako bolesti hlavy, únava, nemoci kloubů, Poškození páteře, úzkost, stres, nedostatek energie, to jsou jen některé z obtíží, s nimiž se lidé musí každý den potýkat.

Po mnoho generací, které jsme využívali nebo využívali tradiční čínské medicíny, je akupunktura jednou z nejpoužívanějších pro zlepšení zdraví mnoha aspektů. Ne všichni lidé jsou však vhodní k použití této metody, která spočívá ve vyvážení vitální síly pomocí jehel vložených do různých bodů těla, které pomáhají stimulovat svaly, tkáně a nervy.

Ačkoli existují výsledky, které dokazují její účinnost a akupunktura je považována za vědu, mnoho lidí není vhodných k provádění této léčby, a proto jsme se rozhodli otevřít tento prostor Motion Mat, vysvětluje výrobci, že tento produkt byl založen na starodávné technice, ale vzhledem k rizikům jehel se rozhodl vytvořit podporu, která by kov ponechala.

Co je to Motion Mat?

Vysvětluje stejnému výrobci, že se jedná o designovou masážní podložku založenou na akupunktuře, tato praxe vychází z tradiční japonské a čínské medicíny, která spočívá v zavedení jehel do různých bodů těla za účelem anestézie, léčby nemocí a odstranění bolesti.

No, tento produkt od Motion Mat Skládá se z aplikátorů ve tvaru květu, lékařských plastových jehel a neodymových magnetů a hlavním cílem této alternativy je léčba onemocnění kloubů a problémů s páteří.

Jak to funguje Motion Mat?

Jak to funguje Motion Mat, je výsledkem různých studií a analýz, přítomnost tradiční asijské medicíny je drasticky vnímána, avšak výrobce klade zvláštní důraz na zmínku, že tento výrobek nepoškozuje pokožku ani jí neubližuje, každý přidaný bod je určen k podpoře oběhu a krve tok, Motion Mat Lze jej použít mimo jiné v oblastech jako záda, hrudník, krk, bederní oblast. Hlavní funkcí je stimulace nervových zakončení a nevyžaduje lékařský dohled, aby bylo možné použít Motion Mat.

Jaké je složení?

Z oficiální stránky Motion Mat Zjistili jsme, že bylo vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, aby bylo možné pomoci s různými zdravotními problémy, v rámci designu můžete vidět následující materiály.

Lněná tkanina: Len je zcela přírodní rostlinná tkanina, je to absorpční, prodyšný a odolný materiál, připisují se mu také hypoalergenní vlastnosti a pomáhají zlepšovat oběh.

Lékařský plast: Tento materiál byl široce používán v lékařském průmyslu, má vynikající tvárnost, odolnost a pružnost, je to hypoalergenní materiál a velmi snadno se čistí.

Kokosové vlákno: Tento prvek pomáhá při vstřebávání minerálů a vitamínů, pomáhá chránit před nadměrnou vlhkostí

Neodymové magnety: Tento prvek pomáhá při snižování zánětů kloubů a svalů, pomáhá snižovat hromadění tekutin, bolesti a také při snižování střevních potíží.

Výhody Motion Mat

Výhody, které přináší, a k čemu byl vyvinut Motion Mat, podle uživatelů produktu a stejného výrobce je zpřístupňujeme v této sekci:

 • Vysoce kvalitní odolné materiály.
 • Pomáhá normalizovat krevní oběh.
 • Eliminujte bolest.
 • Pomáhá regenerovat poškozené tkáně.
 • Neublíží pokožce.
 • Pomáhá snižovat hladinu stresu a úzkosti.
 • Posiluje imunitní systém.
 • Zabraňuje kognitivnímu poklesu.
 • Bojujte proti osteochondróze.
 • Zmírňuje bolesti hlavy.
 • Pomáhá snižovat menstruační křeče.
 • Snižuje bolest zad.
 • Naplňte buňky kyslíkem.

Jak používat?

Indikace výrobce nemají žádné komplikace Motion Mat Nevyžaduje další nástroje, speciální místa nebo osoby, které pomáhají s ošetřením, kontakt pokožky s aplikátory zlepšuje výsledky podložky. Některé techniky správného použití jsou uvedeny níže.

Hruď– Položte podložku na rovný povrch, lehněte si na záda tak, aby odpovídaly aplikátorům na hrudník, odpočívejte alespoň deset minut.

Zadní: Lehněte si na podložku tak, aby vaše záda byla těsně nad, držte pohyby po dobu nejméně 5 minut a poté jemným pohybem do stran aktivujte další body. to po dobu nejméně 15 minut.

Krk: Umístěte podložku na polštář, abyste si mohli na aplikátory připevnit krk, proveďte to do 5 až 7 minut.

Vedlejší efekty

Podle toho, co tvůrce Motion Mat„Nežádoucí účinky nejsou součástí referencí na výrobky, uživatelé uvedli, že nevyvolává alergické reakce a že na rozdíl od akupunktury nejsou pociťovány žádné nepříjemné pocity způsobené jehlovými tyčinkami.

Skutečné názory

Níže uvedené informace byly převzaty ze zdravotních fór mimo web výrobce. Motion Mat, Jsou to skuteční uživatelé, kteří chtěli zanechat odkaz pro nové uživatele.

Účinek nebyl na prvním sezení, ale po několika týdnech užívání Motion Mat, Cítil jsem se celkem dobře, musím vyjasnit, že droga mi objednala léky z lékárny, ale ani to nebylo něco definitivního, domnívám se, že kombinace obou je to, co zanechalo výsledek, proto mohu říci, že doporučuji produkt.

Paulette Sicairos 37 let.

Bolesti kloubů byly každý den silnější, lékař mi dal léčbu a doporučil některá cvičení, jako komentář zmínil podložku Motion Mat Za předpokladu, že ji používá, nemohl jsem mít lepší odkaz, tak jsem si ji koupil a výsledky byly podle přání, cvičení, léky a tento produkt zanechaly v mých ústech dobrou chuť.

Andrés Figueroa 63 let.

Moje úzkost byla velká, když jsem byl mladší, rozhodl jsem se použít akupunkturu, měl jsem však problémy s jednou z jehel, která byla vložena do mušle ucha, od té doby jsem se bál nasadit jehly znovu, dokud jsem nenašel tento druh rohož, moje úzkost je nižší, stejně jako můj stres, a nehrozí mi riziko, že nebudu moci dostat jednu z jehel z mého těla.

Laura Quiroz 29 let.

Cena a kde koupit

Výrobce informoval každého o oficiální ceně produktu Motion Mat ve výši 98 EUR, ale také zveřejnila 50% slevu na výše uvedenou hodnotu, za kterou byste mohli zaplatit 49 EUR, tuto výhodu lze získat pouze z vaší vlastní webové stránky, stačí vyplnit formulář se svými údaji a specializovaný agent vás bude kontaktovat, aby podrobně popsal vaši objednávku.

Fyzické obchody nejsou na seznamu autorizovaných prodejců výrobce ani nezmiňují žádný internetový obchod.

Náš závěr

Na závěr tohoto příspěvku můžeme říci, že akupunktuře je přisuzováno mnoho výhod a doložených výsledků, má však také svá rizika, existuje pravděpodobnost krvácení, podlitin a přestože v současnosti jsou jehly jednorázové a na jedno použití, nejsou všichni lidé jsou kandidáty na jeho provedení, nabízená alternativa Motion Mat, Je to docela atraktivní, zejména proto, že nabízí výhody akupunktury, aniž by byl píchán, komentáře jsou většinou pozitivní, ale nezapomeňte, že nic nemůže nahradit ověřený lékařský názor a že při používání tohoto produktu jste také odhodláni začít s dobrými návyky ve svém zdravotní péče.