LumiViss Pro: Výhody ochranných brýlí, názory, kde koupit?

Pravděpodobně si uvědomujete důležitost ochrany očí za slunečného dne. Nemusíte být ve slunném podnebí, abyste trpěli škodlivými účinky ultrafialového záření. Nenechte se tím zmást, UV paprsky se mohou odrazit od písku, vody, sněhu, budov, a to i za velmi zataženého dne. Jak se vypořádat s radiací a oslněním? Existuje produkt, který začíná být označován za revoluční a který vás může zachránit a pomoci vám lépe chránit váš zrak. Je to všechno o brýlích LumiViss Pro. Čtěte dále a v tomto shrnutí najdete všechny podrobnosti.

53 EUR 106 EUR

Co je to LumiViss Pro?

LumiViss Pro Jedná se o UV brýle, které poskytují ochranu před ultrafialovým zářením, začínají si získávat popularitu, protože se stále více lidí učí a uvědomuje si škodlivé účinky slunce. Ačkoli mnoho lidí chrání a pečuje o svou pokožku, zcela ignorují důležitost ochrany zraku; musíme si uvědomit, že naše oči absorbují stejné škodlivé paprsky. To je okamžik, kdy ochranná vrstva brýlí LumiViss Pro Může vám pomoci tím, že zabrání škodlivému účinku UV paprsků na oči.

Krátkodobé vystavení ultrafialovému záření bez ochrany proti UV záření nebo brýlí může způsobit poškození podobné spálení sluncem. Oči jsou často červené a zanícené. Pokud jste velmi citliví na světlo, můžete být také nadměrně stimulováni. Pokud jsou vaše oči vystaveny slunečnímu záření mnohem déle, existuje v budoucnu riziko vzniku katarakty nebo makulární degenerace.

Mezi další účinky, které mohou být při větší expozici UV záření mnohem závažnější, patří rakovina očí a víček a poškození rohovky a sítnice. Některé z těchto stavů bohužel nelze vyléčit, zde je skutečný význam prevence nošením vhodných brýlí.

Veškeré poškození očí a špatné zacházení, které je možné jim poskytnout, se hromadí po celý život, takže je velmi důležité zajistit odpovídající ochranu včetně dětí. Asi čtvrtina poškození, které UV záření způsobují očím, se začíná objevovat před 20. rokem věku. Pár slunečních brýlí, které poskytují UV ochranu a péči, stejně jako by mohly být LumiViss Pro, je nezbytné udržovat zdraví očí.

Jak brýle fungují

Podle výrobce těchto brýlí je ochrana proti ultrafialovému záření dosažena blokováním ultrafialového záření tak, aby se nedostalo do očí. Stejně jako opalovací krém poskytuje odpovídající ochranu pokožce před poškozením UV zářením, brýle LumiViss Pro Většinou blokuje ultrafialové paprsky, které se dostanou do očí. Jak je uvedeno, může blokovat až 100% UV záření.

Brýle LumiViss Pro poskytují ochranu proti UV-A a UV-B. Také se říká, že blokují až 75-90% veškerého viditelného světla, aby maximalizovali ochranu očí. Je dobře známo, že další antireflexní vrstva může zlepšit vidění a snížit únavu očí. Díky tomu navíc díky pěknému designu brýlí mohou lidé vypadat atraktivněji.

Pro koho jsou tyto brýle určeny?

U všech lidí trpících onemocněními spojenými s nadměrným vystavením umělému světlu, slunečnímu světlu nebo nepříznivými účinky modrého světla, zejména:

 • Lidé, kteří jsou neustále před počítačem.
 • Zaměstnanci, kteří tráví spoustu času v pracovním prostředí umělým osvětlením, zejména LED osvětlením.
 • Lidé, kteří jsou citliví na světlo (např. Šedý zákal, zrakově postižení) a kteří vyžadují ochranu před ultrafialovými paprsky a modrým světlem.
 • Děti, které tráví mnoho hodin používáním tabletu, smartphonu nebo televize.
 • Lidé, kteří dělají amatérské vodní sporty, pozemní sporty, hlavně venku.
 • Pro lidi, kteří jsou dlouhodobě vystaveni slunci, jako jsou záchranáři, cyklisté, stavební dělníci a venkovní opravy.
 • Pro lidi, jejichž práce nebo koníčky vyžadují použití špičkových antireflexních a anti-UV brýlí.

53 EUR 106 EUR

Výhody brýlí

 • Ochrana před modrým světlem vyzařovaným obrazovkou počítače, tabletu, smartphonu, televize, LED osvětlením.
 • Ochrana proti ultrafialovému záření.
 • Ochrana proti elektromagnetickému záření.
 • Snižuje únavu a únavu, zarudnutí a suchost očí, bolesti hlavy a nespavost.

Názory LumiViss Pro

LumiViss Pro nebyly to první sluneční brýle, které jsem použil. Zkoušel jsem různé brýle a čočky, ale vždy mě z nich bolela hlava. Použití LumiViss Pro Bylo rozhodnuto se záměrem testování tohoto nového produktu. Od chvíle, kdy jsem je začal používat, jsem se cítil lépe a moje oči se už necítily zraněné. Už po dvou týdnech používání jsem se cítil velmi spokojený a mohu sportovat venku. Nákup LumiViss Pro rozhodně to pro mě stálo za to.

Roberta, 39 let

Jsem řidič kamionu a neustále se nacházím na cestách. Zřídka vidím svou rodinu a někdy jezdím až šestnáct hodin denně. Jak můžete očekávat, po tolika hodinách řízení mám problémy se zrakem, zejména pocit písku pod víčky a zarudnutí. Zkoušel jsem různé reflexní čočky, ale i když fungovaly dobře, po několika hodinách používání mě stále bolela hlava.

Stalo se to, dokud mě přítel nedoporučil LumiViss Pro. K dnešnímu dni jsou to jediné čočky, které mi nedělaly bolesti hlavy a rostoucí pocit únavy. Nosím je každý den, od rána do večera, a nikdy to nebylo tak dobré.

Arturo, 43 let

Kde koupit LumiViss Pro?

Koupit brýle LumiViss Pro, je nutné navštívit webové stránky výrobce, což je jediné bezpečné místo pro váš nákup. Exkluzivní prodej je ze stránek výrobce. Neprodává se na Amazonu, eBay, aliexpress ani na žádném jiném online webu kromě webu výrobce.

53 EUR 106 EUR

Závěr

LumiViss Pro Jsou to brýle, u kterých můžeme usoudit, že jsou efektivní, moderní, anti-UV a se širokým odrazem. Na základě prohlášení výrobce a různých aktuálních názorů uvedených k produktu umožňují v budoucnu eliminovat bolesti hlavy, červené oči a riziko katarakty. Reguluje také množství světla, které dopadá na sítnici. Po několika týdnech používání umožňují zbavit se nejpopulárnějších problémů se zrakem. LumiViss Pro může to být vhodná volba pro ty, kteří oceňují zdraví očí.