Bigboy Gel pro muže – Ingredience – Výhody – Názory

Zvětšení penisu bylo předmětem mnoha debat a názory odborníků jsou různé, existují mýty a reality, skutečnou a nespornou věcí je, že všichni muži bez výjimky chtějí nebo touží po členovi s několika centimetry více, než po něm dnes vlastnit.

Dnešní řada je na Bigboyi a nejzřejmější otázkou tohoto produktu je Opravdu to pomáhá zvětšení penisu? Je to návykové? Má to vedlejší účinky? Za pár minut čtení to zjistíme.

Co je Bigboy?

Prohlášení, která uvádí výrobce, je, že se jedná o produkt přírodního původu v celém složení, Bigboy je prezentován ve formě gelu, což jeho aplikaci poněkud usnadňuje a protože se aplikuje přímo na penis, jeho účinky jsou rychlé a dlouhotrvající. Tento produkt pomáhá dosáhnout uspokojivějšího sexuálního aktu díky pocitům, které produkují v penisu, pracuje přímo v oběhu a pomáhá prodloužit dobu pohlavního styku.

Jak funguje Bigboy gel?

Výrobce vysvětluje, že gel Bigboy se rychle vstřebává a proniká dovnitř corpus cavernosum penisu, což pomáhá stimulovat cirkulaci a plně těžit z tkání penisu, proto gel nabízí účinek zvyšující teplotu na mužský člen. růst délky a obvodu stejné.

Složení co tvoří tento gel

Složky Bigboy jsou přírodního původu, což deklaruje výrobce stejného produktu na své oficiální stránce. Zde jsou prvky a některé z jeho přírodních výhod.

Rhodiola rosea: Této rostlině jsou přisuzovány vlastnosti, které pomáhají bojovat proti únavě a zvyšují fyzickou a duševní energii. Jedná se o rostlinu známou jako adaptogen, která pomáhá tělu přizpůsobit se různým úrovním emočního stresu.

Plody paulinia cupana: Je známo, že je to silné afrodiziakum, které má také přímý účinek na pohyblivost spermií, je to energetický stimulant, ve své struktuře je kofein, teofylin a třísloviny.

Máta: Tato složka má tu vlastnost, že pomáhá zvyšovat libido.

Šalvěj: Pomáhá posilovat imunitní systém, nabízí sílu a maximalizuje energii.

Zisky

Vysvětluje výrobci Bigboy, že gelový produkt nabízí podporu sexuální výkonnosti a také větší účel generování zvětšení penisu jak při prodloužení, tak při jeho tloušťce. Další výhody jsou uvedeny níže.

 • Zlepšuje krevní oběh penisu.
 • Zvyšuje produkci testosteronu.
 • Silnější erekce a pevnější člen.
 • Intenzivnější orgasmy.
 • Přírodní složení.
 • Žádné vedlejší účinky.
 • Není to návykové.

Jak používat

Na webových stránkách výrobce je vysvětlen postup, který je opravdu snadno pochopitelný a praktický. Tento gel by měl být aplikován přímo na pokožku mužského člena jemnými kruhovými masážemi. Doporučení výrobce produktu Bigboy je, že proceduru můžete provést mezi 20 a 30 minutami před zahájením sexuálního aktu, abyste zesílili účinky.

Vedlejší efekty

Uživatelé neprokázali vedlejší účinky při používání přípravku Bigboy, doporučujeme analyzovat a zkontrolovat každou ze složek, které tvoří vzorec, a ujistit se, že některá z nich nezpůsobila v procesu alergické nebo nežádoucí reakce.

Uživatelské recenze

Názory zde prezentované jsou pouze odkazy z internetových fór a jsou publikovány lidmi, kteří již Bigboy používali.

Vždy jsem si myslel, že můj penis má dobrou velikost, ale věděl jsem, že existuje pokožka, kterou lze stále prodloužit, a to byl důvod, proč jsem požádal o Bigboy, který je nepoživatelným produktem, vyloučil jsem možnost poškození pomohl mi udržet erekci déle, vždy jsem cvičil, ale konzumace alkoholu se musela snížit, aby se dosáhlo rovnováhy mezi přípravkem a reakcí mého těla.

Francisco Ramírez 32 let.

Moje sexuální akty se zhoršovaly, cítil jsem, že můj manžel nevydržel kvůli dalšímu partnerovi, byl ke mně upřímný a společně jsme se rozhodli požádat Bigboy na jeho oficiálních stránkách, jeho vzrušení produkuje velmi intenzivní orgasmy a erekce mají byl pozoruhodně pevný.

Luisa Avilés 39 let.

Změna se netýkala pouze erekce a nejtěžšího člena, ale doba, kterou dokážu vydržet v udržení sexuálního aktu, se hodně zvýšila, zvýšila jsem své cvičební rutiny a více se starám o obecné aspekty zdraví, mohu říci, že doporučuji gel Bigboy, který nejen pomáhá s velikostí penisu, ale také prodlužuje dobu erekce.

Pedro Macías 43 let.

Cena a kde ji koupit ve Španělsku

Cena zveřejněná společností Bigboy je 78 EUR, avšak výrobce potvrdil možnost získat ji se slevou až 50%. Chcete-li požádat o gel, stačí vyplnit formulář nacházející se na stránkách výrobce, poté agent udělejte to. Budete kontaktovat, zde můžete vyjasnit všechny pochybnosti ohledně Bigboy, kde máte také možnost platby při obdržení vašeho produktu.

Originální gel Bigboy je k dispozici pouze na webových stránkách, to znamená, že výrobce nemá žádný obchodní vztah s virtuálními obchody nebo fyzickými zařízeními. Pokud tedy uvidíte, že je zveřejněn mimo oficiální stránky, můžete si být jisti, že se nejedná o originální produkt vyrobený s výše uvedené přísady.

Náš závěr

Jak jsme si již mohli všimnout, gel Bigboy nepředstavuje nežádoucí reakce u uživatelů, kteří jej již použili, výrobce také objasňuje, že se jedná o přírodní produkt, jehož vedlejší účinky chybí, produkt lze považovat za dobrou alternativu při hledání produkt, který pomáhá nebo zlepšuje sexuální aktivitu, stojí za zmínku, že k dosažení trvalých výsledků bude velmi důležité uchýlit se k činům nebo zvykům, které zlepšují a maximalizují použití nebo aplikaci tohoto produktu. Některé věci, které můžete implementovat, jsou:

 • Technika jelqing. (Stimuluje krevní oběh penisu).
 • Kegelova cvičení (pomáhá posílat více krve do penisu).
 • Snižte množství alkoholu, které pijete.
 • Přestat kouřit.
 • Dělat cvičení.

To jsou některé z věcí, které můžete integrovat, pokud jste se již rozhodli zahrnout gel Bigboy jako další nástroj, změny mohou být lichotivé a široce viditelné, pokud se zaměříte na dosažení skutečné změny.