Airphones Wireless Headphones Cena, názory?

Airphones jsou pomocná zvuková zařízení. Výrobce vysvětluje, že použití je jednoduché a nekomplikované, sluchátka se obecně staly nástrojem pro každodenní a nepřetržité používání, ale musíme být opatrní, jak je používáme, přehnaná hlasitost může vážně poškodit ucho interní, což způsobuje problémy se sluchem, které mohou být nevratné.

Kromě toho může použití sluchátek způsobit úzkost a stres, pokud posloucháte skladbu opakovaně, vytváří to určitý druh závislosti, proto doporučujeme, abyste při použití Airphones výhradně pro hudbu měli při 40 minutovém odpočinku přehrávání 40 minut. Mějte na paměti, že úroveň decibelů musí být vždy pod 90, musíme se také starat o vnější zvuky, prodloužit používání sluchátek o více než 40 minut v kombinaci s hlukem jako vlaky, během koncertu, se zvuky rohů často může stále způsobit trvalé poškození.

Zvu vás, abyste věděli tento produkt a vzali si všechny informace, které odpovídají Airphones, abyste jej mohli analyzovat a určit, zda se může jednat o pomocné zařízení při vašich každodenních činnostech, informace jako výhody, jeho cena a názory uživatelů jsou najdete zde, ve čtení, které trvá jen pár minut.

9.2Expert Score
Hodnotící tabulka

Cena
9
Účinnost
9.5
Názor uživatele
9
Složení produktu
9.5

Co je to Airphones? 

Airphones byly navrženy tak, aby uživatelům pomohly s praktičtějšími rutinami, jejich design jim umožňuje jejich každodenní používání bez problémů, jsou lehké a vyrobené z odolných materiálů. Uvádí to výrobce, který uvádí, že funkčnost Airphones poskytuje výhody především praktičnosti, tyto Airphones mají úložný kufr, který se také stává jejich středem zatížení, a navíc jejich anatomie umožňuje snadno znát správnou polohu, která pomáhá vyhněte se matení pravé strany vlevo.

Jak fungují Airphones?

Airphones, vysvětluje výrobce, což je bezdrátový systém, který podle slov jeho tvůrce umožňuje udržovat reprodukci zvuku s několika nepřetržitými hodinami, lze je bez problémů udržovat uvnitř ucha, připojení k vašemu mobilnímu zařízení je přes Bluetooth a Nabíjení trvá několik hodin.

Získané výhody

Použití Airphones vysvětluje výrobci, že je praktický, lehký a pohodlný, kromě dobré věrnosti zvuku. 

  • Být uvnitř ucha je pohodlné a díky své velikosti jsou velmi diskrétní.
  • Jeho velikost umožňuje jeho skladování v malých dutinách, jako jsou kalhotové tašky.
  • používat na veřejných místech, umožňuje vám hladce komunikovat, navzdory vnějšímu hluku, 
  • Odolné zatížení.
  • 100% bezdrátové připojení.
  • lehký a moderní design.
  • Žádné vedlejší účinky.
  • Zůstávají v uchu i přes náhlé pohyby, jako je cvičení v tělocvičně nebo procházka v parku.
  • S pouzdrem, které umožňuje ukládání nebo ukládání Airphones 

790 MXN 1 581 MXN

Jaké je složení?

Výrobce uvádí, že materiály Airphones jsou vysoce kvalitní a trvanlivé, vybrané na základě studií, aby spotřebitelům nabídly hodnotný produkt, v jeho složení nejsou toxické materiály, 

Vedlejší účinky a kontraindikace

Uživatelé mobilních telefonů ujišťují, že použití tohoto produktu nezpůsobilo vedlejší účinky nebo fyzické poškození, výrobce z jeho strany neukazuje žádný druh kontraindikace, z naší strany můžeme poznamenat, že použití sluchadel tohoto typu, Měly by být používány v mírném objemu, protože extrémní použití může způsobit vážné poškození.

Jak používat

Použití těchto zařízení není složité a předpokládá se, že je běžným používáním uživatelů, což naznačuje výrobce, který naznačuje, že úplné indikace se nacházejí v balení Airphones.

790 MXN 1 581 MXN

Uživatelské recenze

Mít mobilní telefon je dnes prakticky nezbytné, jsem řidič, proto, že Airphones je podpora v mé práci, nechci se rozptýlit za volantem a mohu odpovídat na všechna volání během svého pracovního dne, je třeba poznamenat, že jsou chvíle, kdy je vhodnější telefon používat nebo jej jednoduše přeskočit.

Francisco Olivas, 44 let.

Používám tento produkt, v tělocvičně, poslech hudby v té době je příjemný, mít mobilní zařízení je samozřejmě elementární, nemyslím si, že by se Airphones měly používat po celý den, protože by to mohlo poškodit ušní kanál a Může dokonce způsobit trvalý hluchota, chvilku za den, jen aby nám pomohl při určitých činnostech, při nichž nemůžeme přímo používat mobilní telefon. 

Maria Amparo Ruelas 29 let.

Být řidičem taxi vyžaduje mnoho hodin jízdy za volantem, ale zároveň musím být v neustálé komunikaci. Airphones byly pro moji práci užitečným nástrojem, ačkoli to není možnost, kterou bych měl používat po celý den, pokud jej používám, když Jezdím na velké vzdálenosti.

Jesús Ontiveros 34 let.

Kde si mohu koupit sluchátka Airphones?

Výrobce je jediným místem, kde lze zakoupit originální produkt. Internetové stránky, jako je amazon nebo ebay, nejsou oprávněny distribuovat tento produkt, to se děje tímto způsobem, říká výrobce, aby se zabránilo samotným spotřebitelům v přístupu k produkt imitace nebo jeho cena je příliš vysoká.

[

790 MXN 1 581 MXN

Jaká je cena Airphones?

Airphones je k dispozici na stránce výrobce se 50% slevou, proto místo placení 1581 MXN platíte pouze 791 MXN. Proces jejich vyžádání je jednoduchý a velmi rychlý. Agent vás bude kontaktovat poté, co vyplníte formulář na jejich oficiálních stránkách, během této výzvy budete mít příležitost vyjasnit všechny pochybnosti o produktu a provést nákup.

Výrobce uvádí, že má také tříletou rozšířenou záruku s dodatečnými náklady 192 MXN.

Náš závěr

V současné době pracovní dny, denní rutiny vyžadují zvláštní podporu. Uživatelé Airphone uvedli, že používání tohoto produktu jim poskytlo další pomoc při jejich každodenních činnostech, protože pomáhá udržovat komunikaci prostřednictvím volá nebo jednoduše poslouchá hudbu při činnosti, která vyžaduje obě ruce v akci.