XtraSize Prášky kde koupit, funguje?

Pokud máte obavy z velikosti vašeho penisu, možná vás bude zajímat přirozená řešení pro zvětšení velikosti a obvodu. Místo toho, abyste se rozhodli pro drastickou a potenciálně nebezpečnou metodu (například chirurgický zákrok), existuje silný výživový doplněk založený na přírodních složkách, který vám umožní mít trvalejší sexuální styk. Mluvíme o tabletkách StraSize.

9.2Expert Score
Hodnocení XtraSize

Cena
9
Účinnost
9.5
Uživatelské recenze
9.5
Složení produktu
9

Co je XtraSize?

Xtrasize je přirozená receptura, kterou uživatelé, kteří ji využili, tvrdí, že je to nejbezpečnější způsob, jak pro všechny dospělé muže zvětšit velikost penisu bez ohledu na jejich věk. Xtrasize, je přírodní doplněk výživy pro mužské vylepšení, používá přírodní složky, které podstatně zvyšují velikost penisu.

Xtrasize může zvětšit velikost penisu usnadněním a zvýšením průtoku krve do penisu. Je to nejlepší přírodní zesilovač a podle jeho tvůrců nebudou uživatelé muset měnit svůj životní styl a chování. Kromě toho mohou lidé, kteří kouří, lidé, kteří pijí alkohol nebo dokonce i ti, kteří jsou předepsáni, bezpečně začlenit produkt do svého života úspěšně.

Kde koupit Xtrasize?

Uvědomte si, že produkt není k dispozici k prodeji v obchodech, jako je mercadona, amazon, ebay, aliexpress nebo v lékárnách. Pokud chcete vědět, kde koupit tento produkt, víte, že to můžete udělat pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek výrobce. Můžete jít kliknutím sem. www.xtrasize.cz

Cena produktu

Xtrasize má 50% slevu. Doporučujeme, abyste si pospíšili, než cena a propagace skončí. Získejte slevu zde: www.xtrasize.cz

Jak to funguje

Mužský pohlavní orgán se skládá ze dvou částí nebo částí, tj. Dlouhé a horní části. Dlouhá část je zodpovědná za erekci a nazývá se corpora cavernosa. Je to houba, která proudí krev.

Pokud toto jeskynní tělo dostane dostatek krve, naplní a dodá krev do celého penisu. Penis se stává vztyčeným a tvrdým. Důvod, proč váš pohlavní orgán zůstává stejný, je ten, že corpora cavernosa neobsahuje krev.

Jediným způsobem, jak zvětšit velikost mužského pohlavního orgánu, je zvýšit přísun krve do penisu, i když je kavernózní tělo plné krve. Když je krev vtlačena do penisu, rozbije buňky a způsobí jejich změnu velikosti. Tyto nové rozměry ukazují větší penis.

Obvykle každý mužský zesilovač pracuje tak, že usnadňuje získávání a udržování erekce. Používají přísady, které významně posilují libido nebo rozšiřují krevní cévy nebo kombinaci obou metod.

Tableta Xtrasize je navržena pro použití stejné techniky fonzionamento. Přírodní složky jsou vybírány tak, aby účinně zlepšovaly sexuální zdraví člověka. Působí konkrétně na roztažitelnou erektilní tkáň, která se nachází v celém penisu. Rozšiřitelná erektilní tkáň je ta, která se naplní krví pokaždé, když máte erekci.

Ujišťujeme vás, že produkt funguje tak, že zlepšuje průtok krve do penisu a zároveň zvyšuje zdraví a vstřebávání okolních tkání. To je zvláště užitečné pro váš penis. 

Výhody používání Xtrasize

 • Zvýšení velikosti vašich erekcí.
 • Přidejte až tři palce k velikosti penisu.
 • Ukázalo se, že Xtrasize je zcela bezpečný.
 • Vylepšete tloušťku penisu.
 • Zvýšení sebevědomí a sebeúcty.
 • Zvyšte obecně svou sexuální výkonnost.
 • Skládá se hlavně z kombinace přírodních ingrediencí.
 • Na jeho oficiálních webových stránkách jsou uvedeny reference.
 • Zvyšuje sexuální touhu po lepší sexuální funkci.
 • Výrobci tvrdí, že Xtrasize je klinicky prokázáno, že funguje.
 • Zaručují výsledky.

Xtrasize složení

Před pozorováním účinků přípravku Xtrasize na zvětšení penisu (a léčba mužské impotence) je důležité zvážit jeho složení. Tento doplněk stravy obsahuje pouze v rostlinných extraktech a přírodních účinných látkách, jejichž účinnost byla prokázána nezávislými vědeckými studiemi. www.xtrasize.cz

Tribulus Terrestris:  Tato rostlina, která roste hlavně v Africe a Asii, se v tradiční medicíně používá již několik set let. Je známo zejména pro zvýšení libida, a proto umožňuje zlepšit erektilní funkce a zvětšit virový orgán. Zvýšením hladiny testosteronu (pohlavního hormonu spojeného s maskulinitou) vám Tribulus terrestris pomůže zvýšit velikost penisu.

Maca Root:  Tato přírodní složka, která roste hlavně v Latinské Americe, působí také jako silný afrodiziakum. A pomáhá udržovat erekce déle. Rovněž bojuje proti předčasné ejakulaci zlepšením krevního oběhu. Navíc je to poslední efekt, který vám pomůže zvětšit penis.

Saw Palmetto:  Tato přírodní rostlina nejen zvyšuje sexuální touhu a vzrušení. Také zvětší velikost penisu. Snižuje také vaše špatné hladiny cholesterolu a pomáhá omezit riziko infekcí močových cest.

L-arginin:  Tato aminokyselina nejen zlepšuje krevní oběh (a proto bojuje proti erektilní dysfunkci). Pomáhá také získat několik centimetrů ve velikosti a obvodu vašeho penisu.

Tyto přírodní složky se již dříve používají mnoho let a prokázaly svou účinnost. S těmito dříve používanými ingrediencemi vám pilulka zaručuje příjemnější sexuální život.

Vedlejší účinky a kontraindikace

Tablety mohou být velkou pomocí při podpoře toku krve do genitálií. Zvýšený průtok krve může pomoci při léčbě erektilní dysfunkce nebo impotence. Jelikož jeho složky jsou přírodního původu, nezpůsobují nežádoucí účinky ani nepříznivé poškození zdraví. www.xtrasize.cz

Vzhledem k tomu, že je produkt zcela přirozeným doplňkem, výrobce uvádí, že neexistují žádné vedlejší účinky, o které byste se neměli bát. To je dobrá zpráva, protože má záruku nekomplikovaných výsledků. 

Způsob použití

Teoreticky byste měli vzít jednu tabletu denně! Je lepší si ji vzít hned po snídani. Můžete být flexibilní ohledně počasí, ale pro některé viditelné výsledky je lepší je vzít tímto způsobem.

 • Užívejte 1 tabletu na lačný žaludek se sklenicí vody každé ráno před snídaní.
 • Užívání 1 tablety půl hodiny před sexem může pomoci zlepšit výkon, jak je uvedeno na webu.
 • Jedna krabička se rovná 2 měsíční léčbě.
 • Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje pokračovat v léčbě po dobu nejméně 90 dnů a pokračovat v léčbě 3-4 krabičkami.

Názory uživatelů

Bylo to jen o den později vzít pilulku a uvědomit si, že jsem měl více energie a odporu v posteli. Totéž se mi nestalo, když v tuto chvíli piju nápoj nebo doplněk. Druhý den jsem se cítil mnohem lépe než první. Už jsem nemusel hledat dál, s Xtrasize jsem byl přesvědčen a spokojen, protože mi to dalo za pár dní všechno, co jsem hledal po dlouhou dobu, byl jsem v lepší náladě a nechal jsem svou ženu stejně spokojenou, jako když jsme se oženili před více než 20 lety .

Daniel Restepo 54 let

Kamarád mi řekl, že do svého života přidal tento doplněk, který zlepšil jeho intimní život, zpočátku jsem váhal vyzkoušet je, protože se předtím pokusil použít doplňky sexuální vylepšení a oni pro mě nepracovali. Nyní jsem šťastný a velmi spokojený, že jsem poslouchal svého přítele, protože po zahájení tohoto doplňku se můj sexuální život zlepšil s mojí ženou, nyní každou noc znovu prožíváme vášeň, kterou jsme měli, když jsme začali náš vztah.

Salvador Martinez  44 let

Náš závěr

Xtrasize pracuje na libido, kvalitě erekce a zvětšení mužského sexuálního člena. Aktivní složky v XtraSize vám umožní prodloužit vaše pohlaví, a zejména získat 1,5 cm na výšku. Co se týče obvodu, zvyšuje se o 5% za každý měsíc ošetření. www.xtrasize.cz

Pro pozorování jeho účinků a zvětšení penisu je důležité dodržovat dávku doporučenou výrobcem. Spočívá v užívání jedné tablety denně, nejlépe ráno. Polykejte ji plnou sklenicí vody.

Pokud zapomenete užít kapsli XtraSize, udělejte to hned, jakmile si vzpomenete. A pokud jeden den uplynul, jednoduše vynechejte vynechanou dávku Xtrasize a pokračujte v léčbě normálně.

Často kladené otázky

Kde koupit Xtrasize?

Xtrasize je k dispozici k prodeji pouze na oficiálních stránkách výrobce. www.xtrasize.cz

Kolik stojí Xtrasize?

Cena Xtrasize se dozvíte přímo na oficiálních stránkách kliknutím na tento odkaz: www.xtrasize.cz

Můžete si koupit produkt v lékárnách?

Ne, Xtrasize není k prodeji v lékárnách nebo maloobchodních prodejnách, jako jsou mercadona a aliexpress,

Prodává se v amazonských obchodech?

Možná najdete produkt podobný Xtrasize, ale nikdy nebudete moci najít originální produkt v amazonu, navíc najdete produkt s vyšší cenou a nedostanete očekávané výsledky

Jak zaručit nákup originálního produktu?

Chcete-li zaručit nákup tohoto produktu, můžete tak učinit pouze zakoupením originálu prostřednictvím oficiálních webových stránek.