Matcha Slim: Hubnutí pro muže Kde koupit originál za dobrou cenu?

Je to snadné pro muže, který se snaží zhubnout? Mnoho odpovědí říká ne, ale proč je to pro ně obtížnější? Viscerální tuk nebo mužský tuk se ukládá prostřednictvím životně důležitých orgánů, jako je hrudník, břicho a pánev, jsou to jen ti nešťastníci, kteří mají tento typ tuku, který kromě toho, že je zjevně nepříjemný, může také představovat zdravotní riziko, je Je také důležité vědět, že i když má člověk normální tělesnou hmotnost, nelze zaručit, že neobsahuje žádný viscerální tuk. Tento článek jsme věnovali promluvě o novém produktu na trhu s názvem Matcha Slim, druh čaje, který podle výrobce umožňuje každému člověku zdravě zhubnout. Čtěte dále, abyste zjistili původ tohoto produktu a zda vám může skutečně pomoci.

Kup nyní!

Co je Matcha?

Matcha je druh zeleného čaje pocházejícího z Japonska. Od ostatních odrůd se liší tím, že listy jsou rozemleté ​​na prášek. Výsledkem je, že hotový čaj zezelená a chutná bohatěji. Tento tradiční japonský nápoj je zajímavý nejen svou neobvyklou strukturou a jasnými chuťovými vlastnostmi, ale také svou pružností.

Matcha je velmi populární v Japonsku, ale poprvé se objevila v Číně. Nápoj přinesl do země vycházejícího slunce buddhistický mnich v roce 1191. Japonci si tuto odrůdu oblíbili natolik, že pití zeleného čaje se rychle stalo tradicí.

Buddhističtí mniši tento čaj zbožňují pro jeho uklidňující vlastnosti: samotný proces přípravy jim dodává mír a pocit harmonie. Nápoj je také ceněn pro léčivé účinky, které může tělu poskytnout: drcené listy obsahují mnoho vitamínů, aminokyselin a minerálů. Směs se konzumuje nejen v tekuté formě, ale přidává se také do dezertů, koláčů, koktejlů, zmrzliny, smoothies, omáček, léků a homeopatik, stejně jako do krémů a masek. Dodává pokrmům neobvyklou světle zelenou barvu a dává jim užitečné vlastnosti.

Co je to Matcha SLIM?

Matcha Slim Je to produkt, který jej nese ve svém názvu, pochází od společnosti Matcha, jeho vzhled je pro evropské spotřebitele velmi specifický a neobvyklý. Ale jakmile to zkusíte, pochopíte tajemství jeho popularity. Jeho listy se pěstují speciální technologií, suší se a poté se drtí do práškového stavu. Tímto způsobem vstupují do regálů obchodů.

Jak rozlišovat Matcha Slim dalších produktů Matcha?

Velká popularita, vysoká poptávka a poměrně vysoká cena jsou bohužel často doprovázeny pokusy šířit nekvalitní padělané výrobky na trh.

Abyste se vyhnuli nejasnostem, měli byste to zvážit Matcha Slim dodržovat následující pravidla:

 • Pochází z japonských plantáží. Zde se vytvářejí nejvhodnější podmínky pro pěstování, sklizeň a produkci.
 • Vysoce kvalitní skutečný prášek nemůže stát méně než 30 eur na 100 g, protože jeho příprava vyžaduje použití manuální a automatizované práce, spoustu času a fyzických nákladů, jakož i dovednosti a zkušenosti profesionálů.
 • Vyvarujte se přítomnosti chemikálií.
 • Je zcela organický, bez dalších nečistot.
 • Produkt světlé barvy pistácií je považován za příkladný.

Jaká je chuť čaje Matcha Slim?

Po pití okamžitě pocítíte sladkou, jasnou pachuť a jemnou hořkost; je prostě nemožné zaměnit tyto poznámky s jinou odrůdou. Čaj se konzumuje bez sladidel, které překonají jeho jedinečnou chuť.

Kup nyní!

Užitečné vlastnosti a složení Matcha

Matcha Slim obsahuje velké množství živin a stopových prvků. Stačí vypít jen jednu sklenici denně, aby tělo dostávalo většinu denní hodnoty v následujících látkách:

 • Vitamín C.
 • Jód.
 • Vápník.
 • Hořčík.
 • Zápas.
 • Draslík a fluor.
 • Retinol
 • Thiamin
 • Pyridoxin

Vápník. Pomáhá posilovat zuby, kosti, udržuje normální metabolismus.

Žehlička. Nezbytné pro produkci hemoglobinu.

Vláknina. Přispívá ke zdravému fungování zažívacího traktu.

Draslík Nezbytný prvek pro svalovou tkáň.

Vitamín C. Nezbytné pro posílení imunitního systému.

Jód. Aktivuje mozkové procesy, normalizuje metabolismus.

Fluor Posiluje růst kostí, zubů, vlasů a nehtů.

Protein. Stavební materiál z buněk celého organismu.

A také obsahuje mnoho vitamínů.

V 1. Je nezbytný pro metabolismus bílkovin a lipidů, funkci srdce, nervový systém a tvorbu žaludeční šťávy.

V 2. Je nutné udržovat činnost centrálního nervového systému, tvorbu protilátek a zmírňuje únavu očí.

V 6. Stimuluje celkovou absorpci bílkovin v organismu, předchází kožním chorobám a nervovým poruchám.

A. Zlepšuje imunitní systém, zrak, stav pokožky, vlasů a kostí. Má pozitivní vliv na reprodukční schopnost.

A. Udržuje přijatelnou rovnováhu cholesterolu, předchází rakovině, eliminuje zánětlivé procesy, reguluje krevní tlak, příznivě působí na hormonální pozadí a fungování štítné žlázy.

Koncentrace antioxidantů v čaji je desetkrát vyšší než v běžném zeleném čaji. Tyto látky odstraňují nestabilní molekuly kyslíku z těla. Oxidy způsobují zánět a předčasné stárnutí pokožky a Matcha SLIM pomáhá tomuto poškození předcházet.

Proč je tento produkt Matcha užitečný?

Tento nápoj zlepšuje mozkovou aktivitu, koncentraci a schopnost pamatovat si a zpracovávat příchozí informace. Ve srovnání s kávou nemá Matcha SLIM žádný negativní vliv na nervový systém. Nápoj uklidňuje emoce. Posiluje imunitní systém, pomáhá tělu aktivně bojovat proti virům a nachlazení.

Kup nyní!

Pomáhá zhubnout

Účinné látky v čaji Matcha SLIM stimulují metabolismus a umožňují vám spalovat viscerální tuk rychleji, vylučovat toxiny z těla a zvyšovat fyzickou aktivitu a energii.

Další užitečné vlastnosti a účinky používání Matcha Slim

Matcha Slim je zdrojem energie. Stimuluje nejen imunitní systém, ale je také vynikajícím analogem posilování antivirotik. Pravidelné užívání má profylaktický účinek na tělo, předchází rakovině, problémům se srdcem a cévami. Čaj pomáhá povzbudit náladu, zlepšit kvalitu pozornosti, paměti, nabudit tělo a zůstat v dobré kondici po dobu 6 hodin po pití. Účinek je podobný výsledku pití šálku kávy, ale současně je zcela vyloučen negativní účinek na krevní tlak a kardiovaskulární systém.

Kontraindikace

Děti do 12 let by výrobek neměly pít. Rovněž se nedoporučuje pít MATCHA SLIM těhotným a kojícím ženám. V extrémních případech je vhodné poradit se s lékařem a stanovit přijatelné množství nápoje.

Jak udělat správný šálek čaje:

Existují dvě hlavní možnosti: (silná a lehká).

Chcete-li získat měkčí nápoj, mírně koncentrovaný as mírnou hořkostí, měli byste dodržovat tato pravidla: Připravte si lžíci prášku ve 150 ml horké vody (teplota – asi 80 stupňů). Příprava nápoje je dána vytvořením stabilní pěny a úplnou jednotností konzistence.

U silného nápoje zdvojnásobte množství práškové přísady a snižte množství horké vody na 50 ml. Během vaření nemíchejte, ale směs lehce promíchejte. Kapalina bude hustá a sladká s ostrou dochutí. V žádném případě nepoužívejte vroucí vodu; Zničí nejen některé užitečné vlastnosti, ale také zničí jedinečnou chuť nápoje.

Čaj by se neměl konzumovat v noci, protože může způsobit problémy se spánkem. Ale na ráno nebo do horka pracovního dne je to perfektní.

Nadměrná konzumace je také nežádoucí: 1-2 sklenice denně se považují za normální.

Jaká je cena Match Slim?

Jeho výrobce nabízí produkt za cenu 49 eur, běžná cena 98 eur, propagační cena naznačuje, že jej lze získat se slevou 50%.

Kup nyní!

Kde koupit Matcha Slim?

Jak uvádí jeho výrobce, doporučujeme provést nákup Matcha Slim Pouze prostřednictvím svých oficiálních webových stránek to poskytuje bezpečnost a záruku, že při nákupu získáte pouze 100% originální produkt. Pamatujte, že jeho prodej není povolen pro lékárny, Mercadonu nebo jiné online obchody, jako jsou amazon, aliexpress, ebay nebo jiné.

Závěr:

Jakmile víte, co to je Matcha Slim, jakmile jej uvidíte na obrázku, nezapomeňte posoudit jeho chuť a užitečné vlastnosti. Aby nedošlo k padělání, nakupujte produkt pouze od jeho oficiálního online dodavatele.