Ling Fluent: Metoda osvojování jazyků Funguje to? Kde koupit, názory?

Pokud jste došli tak daleko, je to proto, že určitě hledáte skutečně efektivní způsob, jak se naučit cizí jazyk, nebo se mýlím? Jste na správném místě! Nyní je možné efektivně se naučit jazyk, který jste vždy chtěli. Bez ohledu na váš věk, úroveň studia nebo zkušenosti s jazyky se nyní můžete naučit komunikovat s jazykem, který dlouho znáte.

Díky tomu nebude žádná překážka Ling Fluent, nic vám nebude stát v cestě, abyste mluvili, psali nebo četli v jakémkoli jazyce. Učební jednotky v této metodě jsou navrženy takovým způsobem, že učení je snazší, výkon se odpovídajícím způsobem zvyšuje a paměť je komplexně trénována.

Kup nyní!

Čtěte dále a zjistěte, jak tato metoda učení funguje pro jakýkoli jazyk. www.LingFuent.com

Co je Ling Fuent?

Ling Fluent je metoda zaměřená na každého, kdo se chce učit cizí jazyk co nejrychleji a nejúčinněji. Dnes jsou ve službě registrovány tisíce lidí a rychle se učí jazyku, který vždy chtěli. Na věku nezáleží, protože oba teenageři se mohou naučit různé jazyky, jako starší člověk, který se chce naučit víc. Proto je metoda vhodná pro každého, kdo se zajímá pouze o jiné jazyky.

Kde sehnat Ling Fluent?

V současné době získává přístup k původní metodě Ling Fluent je to možné pouze s jeho tvůrcem. Uživatelé Apple nenajdou program v App Store, protože není stažena žádná aplikace. Ling Fluent Funguje pouze prostřednictvím platformy přístupné přes běžný internetový prohlížeč. Chcete-li se přihlásit a získat k němu přístup, musíte program začít používat. Další podrobnosti najdete na oficiálních stránkách Ling Fluent: www.LingFuent.com

Jaká je cena Ling Fluent?

Program je založen na členství, které obsahuje různé úrovně, tj. (Basic, Basic Pro nebo VIP) je aktivován na šest nebo dvanáct měsíců. A pouze pro jeden jazyk. Každý, kdo se chce orientovat ve více jazycích Ling Fluent Můžete to udělat prostřednictvím různých plánů a plateb. Ceny jsou odstupňované, můžete začít a začít být úspěšní se základním balíčkem, který je nejekonomičtější, ale velmi efektivní. Další podrobnosti naleznete zde:

Kup nyní!

Jak to funguje Ling Fluent?

Na první pohled je známo, že program působí spolehlivým dojmem. Pokud víte, jak materiál funguje a k čemu je určen, můžete se snadno začít učit slovní zásobu a zejména pasivní porozumění. Spolehlivý dojem vytváří také web výrobce. Vysvětluje přesně, jak a proč tato metoda funguje, jak je mozek stimulován k učení a pro koho je tento vzdělávací program vhodný. Nástupiště Ling Fluent je zaměřen na lidi, kteří se chtějí učit, rozšiřovat nebo alespoň udržovat stávající jazykové dovednosti. S Ling Fluent Budete mít počáteční znalosti a dovednosti, abyste mohli začít s cizím jazykem na jakékoli úrovni a se spoustou motivace. www.LingFuent.com

Výhody metody

  • Učíte se 1 měsíc, ne roky.
  • Zapomněli jste se „unavit“ unaveným a znuděným slovy a konjugacemi, což každopádně přináší vynikající výsledky.
  • Studium půl hodiny denně vám dá stejný účinek jako celý měsíc v jazykové škole.
  • Používáte několik smyslů najednou, takže se učíte 5krát rychleji než ve třídě – navždy asimilujete až 200 nových slov a frází denně.
  • Nestresujte se, protože když uděláte chybu, nikdo vás neodsuzuje ani si z vás nedělá legraci.
  • Baví vás každá lekce, nenudíte se a jazyk ovládáte tak snadno, že se budete chtít hned naučit další.
  • Ušetříte spoustu peněz, místo toho, abyste je plýtvali neefektivním kurzem!

Jaký je cíl metody učení?

Ling Fluent si klade za cíl umožnit první použití cizího jazyka po několika týdnech. Pokud budete postupovat podle pokynů tvůrce a budete s programem pracovat přibližně 30 minut nebo lépe každý den, určitě toho dosáhnete. Aplikace však vyžaduje soustředění, protože zapamatování slov písemně a v jazyce není tak snadné. Aby se motivační problémy objevily i po chvíli, je zapotřebí mnoho opakování. Jedná se o zcela přirozené vedlejší účinky, o kterých vědí všichni studenti jazyků. Dokončení programu vyžaduje trochu disciplíny a stanoveného cíle.

K čemu to je Ling Fluent?

Učební systém Ling Fluent je založen na znalostech neurolingvistiky: v posledních dvou desetiletích učinili vědci v oblasti mozku obrovský pokrok v porozumění tomu, jak mozek funguje. Předpokládáme-li dříve, že levý mozek je primárně pro lingvistické a tvůrčí oblasti a pravý pro matematické a logické procesy a že množina vykazuje malé překrývání, nyní víme, že je to zásadně nesprávné.

Jednotlivá pole jazyka jsou zpracovávána primárně v pravém mozku: například grafická znázornění, psaní a gramatika. Naopak, vše, co souvisí se zvuky a akustickým vyjádřením jazyka, se nachází v levém mozku. Vzhledem k tomu, že písmeno nebo kombinace písmen představuje zvuk ve většině jazyků, musí se mozkové hemisféry společně učit jazyk. Jako neurolingvista, dánský iniciátor Ling Fluent poznamenal, že většina materiálů pro studium jazyků to nebere v úvahu a že jazyk není propojen v síti, ale komunikuje lineárně. www.LingFuent.com

Kup nyní!

Jak se metoda používá?

Ling Fluent v praktickém testu se snadno používá. Platforma se snadno používá. Lidé, kteří každý den používají počítače, tablety a smartphony, budou mít s provozem jen málo problémů. Program je dostatečně tenký, aby byl schopen zvládnout bez pokynů; koneckonců jsou načteny pouze příslušné indexové karty.

Výrobce říká, že půl hodiny práce s jazykem je dost na to, aby si jej po čtyřech týdnech zvládl více či plynule. To je mnohem méně času, než vyžaduje učebnice tradičního jazyka, a čtyři týdny jsou krátké období. Zázrak jazykové výuky je možný, protože program obsahuje pouze nejdůležitější a nejběžnější slova a fráze a je založen na čistém memorování. Nelze očekávat duchovní lety fantastických a hlubokých filozofických diskusí. Ling Fluent chce vás jen povzbudit k zapamatování.

uživatelské recenze

Dělají to všichni! Už mi jsou roky a zpočátku jsem se bál, že nebudu moci tuto platformu používat. Jaký nesmysl, protože je to snadné! Musíte jen udělat několik kliknutí. Studoval, když jel autobusem, čekal ve frontě k lékaři nebo odpočíval v zahradě. A fungovalo to, protože po 4 týdnech už docela plynule mluvím anglicky. Bylo to tak jednoduché, že jsem to doporučil všem svým přátelům a všichni se to naučili! Na tyto nové technologie se tedy vyplatí spoléhat.

María Zavala, 42 let

Dlouho jsem bojoval, abych získal povýšení. Hněval jsem se, když propagovali mladší lidi a práce, kterou dělám, nikoho nezajímala. Šéf mě požádal, abych plynně mluvil anglicky, protože společnost rostla a začali jsme mít kontakty v zahraničí. Rozhodl jsem se jednat rychle. Zapsal jsem se na intenzivní kurz, ale tam jsem jen trpěl. Sám Ling Fluent pomohlo mi to. Po 3 týdnech učení jsem byl schopen ukázat svou plynulou angličtinu svému šéfovi. Od šoku téměř omdlel! Dostal jsem navýšení a povýšení – vedu svůj tým a jsem v kontaktu s klienty ve Spojených státech. Je to pravda, jazyky jsou nezbytné, pokud chcete dobře vyhrát. Momentálně se učím německy a plánuji francouzštinu.

María Méndez, 39 let

Nebudu to popírat, nikdy jsem neměl rád studium, měl jsem špatné známky ve škole. Před dvaceti lety jsem jel vydělávat na živobytí v Itálii. A za těch 20 let jsem se naučil jen několik základních frází. Nakonec mi moje žena začala říkat, že je škoda neznát jazyk po tolika letech, a navrhla Ling Fluent. Zasmál jsem se jí, ale nevzdala to. Zkusil jsem to a byl jsem ohromen tím, jak moc mě bavilo se učit. Italštinu jsem zvládl rychle a snadno. Je škoda, že se tak stalo až nyní!

Sergio Ramos, 49 let

Náš závěr

Ling Fluent stojí za to. Platformu, která za tím stojí, vyvinul specialista, který je nejen absolutním odborníkem v oblasti učení přátelského k mozku jako neurolingvista, ale má také dostatek zkušeností s výukou jazyků jako vícejazyčný člověk. Lze tedy předpokládat, že Ling Fluent opravdu dělá to, co slibuje specialista: systém indexových karet spolehlivě reprodukuje správný jazykový obsah, který je připraven takovým způsobem, že zapamatování je snadné. A ovládání pomocí smartphonu nebo tabletu je pro většinu lidí dost zábavné.

Dále, Ling Fluent používá mnohem více jazyků než jiné programy tohoto typu. Na trhu je toho hodně k dispozici a nabízí němčinu, angličtinu, francouzštinu, italštinu a možná i španělštinu. Ling Fluent také nabídne holandský, švédský a norský. To je relativně vzácné a výrazně to rozšiřuje cílovou skupinu platformy. K dispozici je také ruština. www.LingFuent.com

Kup nyní!

Časté otázky

Kde koupit nebo získat přístup k Ling Fluente?

V současné době, Ling Fluent je k dispozici pouze na jeho oficiálních stránkách. Ling Fluent Funguje prostřednictvím platformy přístupné přes běžný internetový prohlížeč. www.LingFuent.com

Jaká je cena Ling Fluente?

Program je založen na stupňovitém členství (Basic, Basic Pro nebo VIP) aktivovaném na šest nebo dvanáct měsíců. Cena se liší podle vybraného členství.

Prodává se na Amazonu?

Ne, pouze možnosti členství lze získat z oficiálních webových stránek Ling Fluent. www.LingFuent.com

Jak získat původní metodu?

K původní metodě lze přistupovat pouze na jejích oficiálních stránkách.