Intenskin Intenzivní péče o pleť a omlazovací krém – úplná recenze

Intenskin je krém, který je díky svým složkám ve složení propagován jako 100% přírodní. Je naznačeno, že jeho použití nezpůsobuje nežádoucí účinky ani kontraindikace. Jeho největší deklarovanou výhodou je regenerace pokožky obličeje, díky níž bude vypadat mladší. Oficiální údaje a skutečné názory profesionálních dermatologů i stávajících spotřebitelů dávají prostřednictvím specializovaných fór najevo, že tento produkt proti stárnutí funguje a může být ideálním spojencem v boji proti stárnutí.

Po celém světě se neustále hledají prostředky k omlazení obličeje, přičemž marketing Instenkin ve Španělsku by mohl být skvělou příležitostí pro ženy v tomto regionu. Pokud jste připraveni koupit Intenskin, přejděte na oficiální stránky výrobce, ale pokud stále máte pochybnosti, doporučujeme vám, abyste si přečetli tuto recenzi. Jsme přesvědčeni, že mít správné informace ve správný čas může být účinnou pomocí při rozhodování.

9.2Expert Score
Posouzení Intenskin

Cena
9
Účinnost
9.5
Sastav proizvoda
9.5
Recenzije korisnika
9

Co je Intenskin?

Údaje nalezené v době vytváření našeho přehledu naznačují, že Intenskin je krémově formulované ošetření, které léčí problémy spojené se známkami stárnutí pokožky. Obsahuje seznam účinků, které, pokud je to možné, způsobí, že pokožka bude vypadat mladší a zdravější.

Složení a přísadylátka,

Intenskin krém je prezentován jako účinná pomocnákterá poskytuje potřebné živiny pro dobře ošetřenou a zdravou pokožku. Podle své výrobní metody byl vyroben z kombinace přísad, které zajišťují výživu, vlhkost, hladkost a jasnost. Společně tyto prvky zpomalují známky stárnutí, ale abychom lépe pochopili, jak to funguje, podívejme se konkrétně na to, co obsahuje:

  • Bambucký olej: pomáhá předcházet vysychání pokožky a stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Díky tomu je pokožka vláčná a hydratovaná.
  • Avokádový olej: snižuje pigmentaci související s věkem. Poskytuje také ochranu pokožky proti životnímu prostředí a UV záření.
  • Koloidní zlato: zjemňuje vrásky podporou poškozených buněk. Kromě toho zpomaluje procesy stárnutí a ničení kolagenu v dermis.
  • Aloe vera: může zabránit dehydrataci pokožky zlepšením mikrocirkulace v buňkách. Mezi jeho mnoha výhodami může také zlepšit tón, přinést svěžest a stimulovat obnovu pokožky.

Funkce a výhody

Obnova buněk v pokožce trvá přibližně 1 celý den podle biologického rytmu každé osoby. Po 30 letech věku potřebuje pokožka pro svou obnovu alespoň 30 hodin. Čím jsme starší, tím delší je celková doba zotavení. Bez dalších akcí nebudou buňky fungovat normálně a nebudou schopné generovat kolagen a elastin potřebné pro zdravou a mladistvou pleť.

Výrobce uvádí, že Intenskin poskytuje další pomoc, kterou naše pokožka potřebuje, a to ve 3 funkcích:

  • Zvedání: při proniknutí hlubokých vrstev pokožky aktivními složkami Intenskin se aktivuje přirozená produkce kolagenu a elastinu. Díky tomu je dosaženo lepší struktury pokožky a ovál obličeje je tonizován.
  • Hladkost vrásek: složení poskytuje vitamíny a stopové prvky, které jsou důležité pro hydrataci a správné prokrvení. Tato akce pomáhá zlepšit pleť a vyhladit vrásky.
  • Bělení: složení je schopno potlačit tvorbu melaninu, který pomáhá zesvětlit skvrny způsobené známkami stárnutí a pokožka získává lepší tón.

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Podle oficiálních webových stránek existují údaje založené na dermatologické analýze pokožky u skupiny 2 000 žen s různými typy pleti. Ty naznačují, že pokožka je v bezpečí před vedlejšími účinky a kontraindikacemi, stejně jako před jakýmkoli jiným stavem, který představuje riziko.

Pokud máte i nadále podezření na používání Interskinu, doporučujeme si vzít malé množství krému a otřít ho částí kůže, což pomůže otestovat a zajistit, aby nedocházelo k žádné negativní reakci na kontakt s naší konkrétní pokožkou.

Skutečné názory – komentáře – reference

Mým přáním vždy bylo mít dokonalou pleť a vždy jsem ji dosáhl, ale nyní, když jsem dosáhl 35 let, jsou příznaky stárnutí přítomny. Vždy jsem se staral o svou tvář, nikdy jsem se nerozhodl pro krémy nebo něco dalšího, nikdy jsem to nepotřeboval. Kvůli mým novým skvrnám a pigmentaci jsem šel k dermatologovi, vysvětlil mi, že v tomto věku je krém na péči o pleť již nutný. Ukázal jsem mu Intenskin a on souhlasil, že ho použije. Nechal jsem ho informovat o výsledcích a nyní je to krém, který doporučuje svým dalším pacientům pro přirozenou péči o pleť.

Rosa, 35 let

Moje matka byla značně ovlivněna známkami stárnutí, ke zlepšení vzhledu vždy používala doporučené léky. Jednoho dne jsem zjistil, že Intenskin je již k dispozici ve Španělsku, tak jsem ho koupil a dal mu ho. Pokračuje v používání některých léků a zlepšil svou péči, ale Intenskin pomohl výsledky zesílit. Říká, že je velmi šťastná a už mě požádala, abych si ji koupil znovu.

Veronica, 28

Intenskin Price

Intenskin má běžnou cenu 98 EUR, ale výrobce má v současné době propagační akci, aby jej získal za poloviční cenu. To znamená, že místo zaplacení téměř 100 EUR budete moci zaplatit pouze 49 EUR. Tato nabídka se liší a je omezená. Pokud jste se do tohoto okamžiku již rozhodli a chcete koupit Intenskin ve Španělsku, doporučujeme vám navštívit web hned teď a požádat o produkt. To zaručuje 50% propagaci.

Kde koupit Intenskin

Oficiální webová stránka je v tuto chvíli jediným dostupným místem k zakoupení originálního krému proti stárnutí. Neexistují žádné obchodní smlouvy se zprostředkovateli o prodeji tohoto produktu.

Intenskin in pharmacy – mercadona

Existuje mnoho produktů proti stárnutí distribuovaných v lékárnách nebo v zařízeních, jako je Mercadona. V případě Intenskin vám připomínáme, že není možné je získat těmito prostředky.

Intenskin Amazon – aliexpress – eBay

Intenskin neprodává žádný jiný web než výrobce. Doporučení ke koupi produktu prostřednictvím výrobce pokračuje. Tímto způsobem se vyhnete podvodům Intenskin a riziku ztráty své investice.

Náš závěr

Každý den se objevují ošetření a léky na pokožku, které nám pomáhají čelit známkám stárnutí. Je však důležité vědět, že naše pokožka je jemná a neměli bychom mít na sobě nic nalezeného. Pokud jsme se rozhodli použít kosmetické výrobky jako podporu, je vhodné se zeptat a vybrat ten, který odhaluje svůj vzorec, princip činnosti a má skutečná doporučení. V případě Intenskin se nám podařilo najít spoustu informací, které nám poskytly příležitost analyzovat a vyhodnotit. Jeho deklarované složení naznačuje, že může být dobrou pomůckou při péči o pleť, zlepšující její vzhled a zdraví.

Používání Intenskin a jeho kombinace s dobrými návyky (adekvátní hydratace, vyvážená strava se základními živinami, ochrana před UV zářením a správné denní čištění) nám pomůže vychutnat si zdravou a hydratovanou pokožku a následně mladší.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte to na Pinterestu.