Energy Beauty Bar Názory masérů na obličej, náklady, kde je koupit?

Zapomeňte na to všechno s nejnovějším vibračním iontovým masérem «Energy Beauty Bar” (Oficiální stránka www.energybeautybar.cz). Toto je skutečná revoluce mezi metodami péče o pleť! Tato technologie byla testována v roce 2015 a od té doby obdržela mnoho uznání. Účinnost produktu potvrzují fotografie „před“ a „po“ těch, kteří jej vyzkoušeli. Mezi nimi je mnoho starších žen, které dokázaly výrazně zlepšit svůj vzhled.

Kup nyní!

Co je to Energy Beauty Bar?

Energy Beauty Bar Jedná se o univerzální vibrační masér pro péči o obličej. Unikátní zařízení, které obnovuje pružnost povrchu pokožky, poskytuje hladkost a „mladistvou“ strukturu, a také pomáhá předcházet předčasnému stárnutí.

Kde koupit Energy Beauty Bar?

V současné době není produkt k dispozici v amazonkách, mercadonách ani v lékárnách. Můžete získat Energy Beauty Bar pouze z oficiálních stránek výrobce: www.energybeautybar.cz. Doporučujeme nákup tohoto produktu provést pouze na jednom místě, nekupujte napodobeniny. Kupte si originální produkt!

Cena Energy Beauty Bar?

Můžete získat Energy Beauty Bar s propagační cenou pouze 49 eur, nákup přímo z oficiálních stránek výrobce. Tyto propagační akce jinde nenajdete, protože produkt se prodává pouze přímo od výrobce. www.energybeautybar.cz

Jak produkt funguje?

Pracovní prvek vibračního masážního zařízení provádí 6000 kmitů za minutu díky motoru 1,5 V. Vysokofrekvenční impulsy jsou přenášeny přes 35 mm širokou trysku, která aktivuje regeneraci tkání. Energy Beauty Bar je vhodný pro jakýkoli typ pokožky.

Následující pozitivní změny nastávají v buňkách zlepšením krevního oběhu v buňkách:

 • Vrásky jsou vyhlazeny.
 • Poškozené struktury dermis jsou obnoveny.
 • Toxiny jsou eliminovány.
 • Vlhkost je udržována.

Výhody produktu

Vibrační masér Energy Beauty Bar neskrývá vady vzhledu, ale bojuje s jejich příčinami. Pokud je vaše pokožka příliš suchá nebo mastná, vyřešíte tento problém obnovením nového vzhledu obličeje. Následující negativní znaky postupně mizí:

 • Jemné vrásky
 • Věkové skvrny.
 • Nesrovnalosti a „kousnutí“.
 • Odlupování.
 • Výbuch.

Masážní složení

Povlak z 24 karátového zlata díky přirozeným antiseptickým vlastnostem tohoto kovu zabraňuje infekcím. Zlaté tělo masážního přístroje, vyrobené z mosazi a hliníku, má nejen atraktivní vzhled, je také odolné proti nárazům a vlhkosti a spolehlivě chrání elektronické součástky před poškozením. Masážní zařízení je napájeno vyměnitelnou baterií AA, která je součástí soupravy, sametovým pouzdrem a dárkovou krabičkou. Masér je vhodné nosit v tašce nebo na cestách.

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Na rozdíl od syntetických kosmetických prostředků nedráždí zařízení pokožku. Nezpůsobuje alergické reakce, tvorbu černých teček a nemá žádné další vedlejší účinky. Kromě tváře Energy Beauty Bar obnovuje strukturu pokožky v kterékoli části těla, takže s její pomocí se můžete plně připravit na koupací sezónu.

Jak používat

Nejlepších výsledků dosáhnete takto:

 • Před použitím vibračního masážního přístroje Energy Beauty Bar, lehce navlhčete pokožku vodou, tonerem nebo vitamínovým krémem a v případě potřeby hydrataci opakujte během masáže.
 • Vezměte zařízení do problémových oblastí a zpracujte je. Pohyb pod očima musí být obzvláště pravidelný a opatrný. Tato oblast je ošetřena pouze za přítomnosti radiálních vrásek („vraních nohou“).
 • Po dokončení procedury opláchněte obličej vodou.
 • Poté naneste zvlhčující kosmetiku.

Nepoužívat Energy Beauty Bar po dobu delší než 5 minut denně. Klíčem k úspěchu je pravidelné používání, nikoli délka procesu. První výsledek uvidíte již pátý den masáže a za pár týdnů dojde k výraznému pokroku. Vibrační masér nelze používat více než 4krát ročně.

Názory na tento masér

Maria Fernanda, 45 let

Nedávno jsem vážně přemýšlel o svém věku. Chci být mladá a krásná, jako když mi bylo 18 let! Přítel mi doporučil koupit vibrační masér Energy Beauty Bar, vytvořené japonskou technologií. Používám to už 3 týdny a vrásky v koutcích úst byly značně vyhlazeny!

Luz Elena, 28 let

Během propagačního období byl vibrátor maséru představen s popisem 50% jeho ceny, uveďte prosím objednávkový formulář na oficiálním webu a přidejte všechny kontaktní údaje (prodejce podepsal pravidla důvěrnosti). Čekal jsem, až operátor zavolá, a můj balíček konečně dorazil. Od té doby jsem se svým novým vzhledem spokojený. Tento produkt mi opravdu pomohl. Konečně jsem našel něco, co opravdu dělá to, co říká.

Náš závěr

Iony jsou silným faktorem, který zabraňuje předčasnému stárnutí. Podporují tok kyslíku a zvyšují pozitivní účinek svěží a hladké pokožky. Nákupem této novinky budete dlouho odmítat drahou kosmetiku a také můžete ušetřit spoustu peněz za návštěvy kosmetických salonů. Energy Beauty Bar získala pozitivní recenze od profesionálních kosmetologů.

Časté otázky

Kde koupit Energy Beauty Bar?

Produkt se prodává pouze prostřednictvím jeho oficiálních webových stránek: www.energybeautybar.cz

Jaká je cena masérky?

Cena tohoto produktu je 49 eur včetně výrazné slevy, produkt si za tuto cenu zakoupíte na následujícím odkazu: www.energybeautybar.cz

Prodává se v lékárnách?

Originální produkt není v lékárnách k dispozici.

Prodává se na Amazonu?

Ne, 100% originální produkt také není k dispozici na Amazonu.

Prodává se v Mercadoně?

Ne, produkt není prodáván přes Mercadonu.

Jak zaručit nákup originálního produktu?

Nákup tohoto produktu je zaručen pouze jeho zakoupením přímo od výrobce. www.energybeautybar.cz