BSP Corrector Držení těla – cena, funkce, názory – kompletní recenze

BSP Corrector nebo Backealth Smart Posture Corrector je nový nástroj pro korekci držení těla a dosažení rovných zad v krátkém čase. Tento nový produkt byl představen jako nejinovativnější pomoc při narovnávání zad pomocí technologie, která pomáhá tělu budovat svalovou paměť za pouhých 14 dní.

9.8Expert Score
BSP Corrector

Cena
10
Účinnost
9.5
Vlastnosti a design
10
živatelské recenze
9.5

Shrbená záda mohou mít řadu estetických a zdravotních důsledků. Podívejte se na tyto příklady:

Estetický

 • Nízké sebevědomí.
 • Propadání prsou.
 • Zarostlé břicho.
 • Výška je snížena.
 • Časem se objeví hrb.

Zdraví

 • Pocit bolesti krku, zad a nohou.
 • Nemoci páteře.
 • Přítomnost plicních onemocnění.
 • Deprese.
 • Nervové poruchy
 • Snížené libido

Být s rovnými zády je velmi důležité pro vaše zdraví, pohodu a dlouhověkost. Pokud je vaším cílem skoncovat se špatným držením zad a zastavit jeho hrbení, zveme vás, abyste v tomto čtení pokračovali. Podrobně se seznámíte se všemi funkcemi, které BSP Corrector nabízí.

Co je BSP Corrector?

BSP Corrector (Backealth Smart Posture Corrector) je inteligentní korektor držení těla, který funguje za pouhých 14 dní. Výrobce uvádí, že jeho každodenní a správné používání vám může umožnit přestat se hrbit a automaticky zůstat ve vzpřímené poloze.

Jak to funguje

Specialisté na toto téma uvedli, že existující způsob, jak se vyhnout shrbení, je nezbytný k vytvoření svalové paměti, která vám automaticky umožní udržet záda ve správném držení těla, i když si toho nejste vědomi.

Na tom je založen provoz BSP Corrector. Výrobce uvádí, že inteligentní korektor bude schopen sledovat polohu zad, když dojde k hrbení, a vydá vibrační signál, který donutí osobu okamžitě narovnat záda.

Proces se bude automaticky opakovat pokaždé, když to tělo vyžaduje, a do 14 dnů se vytvoří svalová paměť a tělo se naučí být vzpřímené. Po uplynutí této doby již nebude nutné pokračovat v používání nástroje a i tak se již nebudete svalovat kvůli svalovému korzetu, který byl vytvořen.

Vlastnosti a design korektoru

Korektor je vhodný pro všechny věkové kategorie, velikosti a tělesné hmotnosti. Má elastické popruhy nastavitelné na velikost, takže používání nástroje je pro každého co nejpohodlnější.

Lze použít kdekoli. Díky designu BSP Corrector je nošení uvnitř oděvu téměř neviditelné.

Má polymerovou lithiovou baterii, kterou lze dobíjet. Baterie má kapacitu 500 mAh, což stačí na používání až 14 dní (co je nutné pro průběh léčby). I tak je jeho plné nabití pouhé 2 hodiny.

Praktické použití. Ke spuštění provozu vyžaduje pouze tlačítko napájení.

Žádné podráždění. Popruhy na BSP Corrector jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu, který je bezpečný pro pokožku. Nehrozí podráždění ani pocení. Ani v těch nejžhavějších dnech vám nebude při nabíjení horko.

Účinky a výhody Backealth Smart Posture Corrector

 • Pomáhá udržovat páteř ve fyziologicky vhodné poloze.
 • Poskytuje úlevu od bolesti zad, dolní části zad a ramen.
 • Poruchy držení těla můžete postupně napravovat.
 • Posiluje svalnatý korzet, aby záda byla rovná.
 • Rozpozná ramena a uvolní napětí páteře.
 • Může zabránit spuštění patologií, které mohou být nebezpečné.

Komponenty – vedlejší účinky a kontraindikace

Výrobce deklaruje výrobek jako 100% bezpečný pro muže i ženy. Udává, že BSP Corrector je vyroben z vysoce kvalitních elastických materiálů a že splňují všechny stanovené lékařské požadavky.

Jak používat BSP Corrector

Lehký a jemný vzhled BSP Corrector usnadňuje nošení a pohodlné nošení pod oblečením. Níže uvedené pokyny jsou pokyny, které výrobce vydal:

 1. Korekční popruhy by měly být přizpůsobeny výšce osoby.
 2. Narovnejte záda a nasaďte korektor.
 3. Stiskněte tlačítko napájení.
 4. Jakmile je korektor nasazen, okamžitě začne fungovat. Jakmile dojde k ohybům zad o více než 25 stupňů, což je doporučený úhel, korektor spustí vibrační upozornění.
 5. Po 14denním kurzu si budete moci začít užívat rovné držení těla a zdravá záda.

Názory na korektor

Protože se jedná o velmi nový produkt ve Česká republika a již jsme mohli najít nějaké názory, můžeme odvodit, jak rychle se stane populární. Existují desítky produktů, které byly prezentovány jako zpětné korektory. Dobré recenze má však jen málokdo. V konkrétním případě BSP Corrector mnoho názorů hovoří o tom, že je to účinný nástroj a extrémně pohodlné a praktické použití. Proto lze všechny takové komentáře prohlásit za pozitivní recenze.

Pracoval jsem mnoho let v kanceláři, u které jsem si neuvědomil, že mám shrbený postoj, dokud jsem nezačal cítit bolest v zádech. Pak jsem na sebe začal dávat pozor a uvědomil jsem si, že do té polohy upadám nevědomě. Hledal jsem produkt z amazonu, protože jsou na této platformě velmi populární a narazil jsem na BPS korektor.

Téměř včas jsem si neuvědomil, že si ho musím koupit přímo od výrobce, nákup byl opravdu velmi jednoduchý a čas na příjezd velmi rychlý. Návod říká, že bych ho měl používat 14 dní, ale rozhodl jsem se, že ho použiju na 21. Opravdu se pro mě stalo zvykem sedět vzpřímeně, protože mě korektor naučil, že pokaždé, když jsem se ohnul, musím se okamžitě narovnat. Myslím, že je to velmi jednoduchý a praktický nástroj, který může skutečně pomoci.

Susana, 34 let

Dlouho jsem hledal něco, co by mi opravdu mohlo pomoci zlepšit držení těla. Nikdy jsem se neobtěžoval to udělat, ale několik měsíců jsem si uvědomil, že to esteticky vypadá špatně. Přítel mi dal korektor BPS, a protože jsem ho začal používat, začínám si všímat změn.

Nyní pokaždé, když si ji nasadím a ohnu se, vibrační signál, který vydává, mi připomíná, jak špatně sedím. Po několika dnech používání začínám vědomě problém napravovat a zůstat delší dobu ve vzpřímené poloze. Budu jej používat několik dní a uvidíme, jaký bude konečný výsledek.

Renata, 27 let

Cena BSP korektoru

Cena BSP Corrector nebo Backealth Smart Posture Corrector je 98 EUR. Ale výrobce dal lidem k dispozici 50% slevu na nákup za pouhých 49 EUR. Taková propagace je časově omezená a může kdykoli skončit. Doporučujeme vám, pokud jste se již rozhodli pro nákup nástroje, přístup k němu hned teď a využít výhod snížené ceny.

Kde koupit Backealth Smart Posture Corrector

Ideálním místem k nákupu BSP Corrector je oficiální web výrobce. Tímto způsobem vám umožní získat originální a spolehlivý korektor, který účinně narovná držení těla a užije si zdravá záda.

Jak nakupovat

 1. Vstupte na oficiální webové stránky.
 2. Vyplňte objednávkový formulář zadáním jména, telefonního čísla a země.
 3. Počkejte na zavolání personálu odpovědného za prodej korektoru BSP k ověření doručovací adresy balíku.
 4. Jakmile uvedené dny uplynou, můžete produkt obdržet z pohodlí domova, kanceláře nebo jiného.
 5. Budete mít 2 způsoby, jak provést platbu, buď prostřednictvím webových stránek, nebo jakmile úspěšně obdržíte korektor.

BSP korektor na amazonu – ebay – aliexpress

Amazon má na prodej velké množství korektorů držení těla. Při nákupu BSP Corrector není vhodné hledat jej prostřednictvím jakéhokoli prostředníka. To zahrnuje weby jako amazon, ebay, aliespress nebo jakékoli jiné stránky elektronického obchodování. Jediným bezpečným místem jsou oficiální webové stránky výrobce.

BSP Corrector ve společnosti Mercadona – pharmacies

Lékárny, jako Mercadona, nejsou správným místem k nákupu originálního korektoru držení těla od BSP Corrector. Opět trváme na tom, že za uvádění tohoto originálního výrobku na trh odpovídá pouze výrobce.

Náš závěr

BSP Corrector nebo Backealth Smart Posture Corrector je nástroj používaný ke korekci polohy a zlepšení zdraví zad. Jeho vlastnosti naznačují, že je to životaschopná možnost pro muže a ženy jakéhokoli věku, kteří chtějí narovnat držení těla a dát tělu správný tvar, který v určitém okamžiku ztratili.

Design a materiál, ze kterého byl vyroben, na základě toho, co jsme mohli najít, je bezpečný pro lidi. Uvědomte si, že špatné držení zad se může stát nejen estetickým problémem, ale může také ovlivnit zdraví tím, že představuje různé podmínky, které ovlivňují pohodu. Pokud tedy máte zájem o zlepšení držení těla, můžete si objednat BSP Corrector a nechat jej fungovat.

Bez ohledu na použití tohoto nástroje vždy pamatujte na to, abyste se starali o své držení těla a vyhnuli se hrbení, které může časem ovlivnit váš život.

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej na pinterestu.